Zákon zachovania počtu harabúrd

AbecedaTo je niečo, čo sme zaviedli u nás doma. V záujme toho, aby sme si nezapratali všetok životný priestor, keď má pribudnúť nejaký nový krám, aspoň jeden starý musí preč.

SkákačUž nejaký čas sa pokúšame Kiku motivovať, aby viac lozila. Väčšinou sme ju nechali na rozloženej sedačke v obývačke, ale to musel vždy niekto dávať pozor, aby sa neskotúľala dolu a predsa len tam nemala až tak veľa miesta. Len tak na zem sme ju dávať nechceli, lebo tam máme zimu a keď sme jej prestreli deku, tak sa jej tam nedalo dobre loziť, lebo sa jej šmýkalo. A tak sme sa rozhodli kúpiť penovú abecedu.

Preč išiel skákač. Jednak z neho už vyrástla – aj keď bol v najvyššej polohe, tak naň už bola príliš vysoká – a druhak, aj tak ho používala inak, ako bol myslený – rada sa v ňom hrala a krútila dookola ale nenaskákala v ňom ani zďaleka toľko, koľko sme čakali. Pozitívne je, že sa mi ho podarilo predať za toľko, za koľko sme ho kúpili. Ale teda peniaze sa dlho neohriali, lebo rovno poputovali na abecedu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.