Topánky

SandaleSandaleV sobotu sme boli Kike kúpiť topánky. My sme si už s Mišom zvykli nakupovať takmer všetko cez internet (vrátane takých vecí ako topánky a plavky), ale sandále, ktoré som takto vybrala Kike (tie vľavo), sú jej ešte veľké. Aby som sa vyhla ďalším iteráciám, som sa rozhodla druhý pokus spraviť priamo v obchode (tie prvé som jej nechala, veď do nich dorastie).

Ukazuje sa, že Kiku (zatiaľ) nakupovanie topánok nebaví a neobišlo sa to bez plaču. Ale nechceli sme to ďalej odkladať, lebo aj keď sme ju doteraz nechávali bosú a ešte pár mesiacov bude dosť teplo, aby tak v pohode mohla byť, začína sa stavať a učiť chodiť. Takže už prišiel čas sa po niečom na obutie poobzerať.

Cestou z obchodu už bola v pohode (lebo dostala na hranie krabicu od topánok), ale bolo zlaté pozorovať, ako sa tu a tam pokúšala ich dať dole (na rozdiel od klobúčika sa jej to nepodarilo).

A za tie dva dni si na ne už trochu zvykla a tak trénujeme:

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.