iMac

Niektorí ľudia sa asi narodili preto, aby posielali peniaze na účet Stevovi Jobsovi… začalo sa to nevinne pred štyrmi rokmi, keď som svojmu čoskoro manželovi kúpila ako svadobný dar iPod. Potom prišiel môj MacBook Pro, keď som začala chodiť na NJIT (s ktorým som už tri roky veľmi spokojná). Časom pribudli ešte dva pre Ajku a Andreja a dnes dorazil iMac.

Toshiba laptop, ktorý sme používali ako desktop, to totiž vzdal a bolo sa treba poobzerať po niečom inom. A po dobrých skúsenostiach sme ostali verní jablkám. Ale keď sme sa dnes vrátili s Kikou z prechádzky a zistili, že máme balík, ani som sa ho nepokúsila zobrať, a tak si ho nový majiteľ našiel pri príchode z práce.

Keď poviem, že bol rád, tak to je understatement* roku 2010. Každý deň tento týždeň mi hovoril nech pozriem, že kedy už dorazí. Uprednostnil dokonca nastavovanie a skúšanie pred večerou, a to už je čo povedať, keď zvážim, v akom stave (žalúdka) väčšinou prichádza z roboty. A mám taký dojem, že najbližší týždeň, kým poobjavuje všetky nové funkcie a zákutia, ho bude veľmi problematické z tohto kúta dostať.

*Asi začína byť čas rozmýšľať o návrate na rodnú hrudu, lebo ja už zabúdam po slovensky…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.