• English
  • Slovak
Ľudský život je komplexný. Má aj reálnu aj imaginárnu časť.
 
Spiaca krsavica
Saturday, 21 June 2008

Opona Včera sme boli v metropolitnej opere. Trošku škoda, e nie na operu, ale aj to mono niekedy pride.  Vybrali sme sa na balet, lebo sme mali lístky za nazbierané body na kreditke.

Posledná úprava ( Thursday, 07 August 2008 )
Celý článok...
 
Dobr sprvy
Wednesday, 18 June 2008
Tá prvá je naozaj dobrá. Včera nám povedali výsledky kvalifikačných skúšok, ktoré sme robili minulý týdeň. Sú to prvé dve z troch, ktoré mi treba (tú tretiu budem robiť v januári).
Posledná úprava ( Thursday, 07 August 2008 )
Celý článok...
 
Kto k nm priiel z Kanady
Sunday, 15 June 2008
Spolu na moste ... moji spoluiaci z gympla - Rado a Juro. Ich miestom prechodného pobytu je Vancouver, ale na východné pobreie Štátov sa vybrali na konferencie. Najprv jedna vo Washingtone a potom druhá niekde vo Vermonte. Medzitým pár dní času a New York po ceste.
Posledná úprava ( Thursday, 07 August 2008 )
Celý článok...
 
Hic
Tuesday, 10 June 2008

Na nevydranie je vonku... Takto v Newarku:

Teplota v Newarku

A takto v New Yorku: 

Teplota v New Yorku 

Posledná úprava ( Thursday, 24 July 2008 )
 
Jeden muzikl a jeden film
Monday, 02 June 2008
Theater Tento článok chce byť reklama a antireklama. Reklama (+ vrelé odporúčanie) na muzikál Spamalot a antireklama na jeden film.
Posledná úprava ( Thursday, 07 August 2008 )
Celý článok...
 
© 2010 Iva & Miso & Kika
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.