Víkendové surfovanie

V Čechách riešia podobné problémy, ako my prednedávnom na našej fakulte

Méně úsměvné je, že se civilizovaná výměna názorů na téma co patří či nepatří do veřejné instituce, interpretuje jako nástup feministické totality a umlčení umění.

Až bude ve vládě 14 žen na 3 muže, až bude ve Sněmovně přes 80 % žen, a až se po každých volbách do Sněmovny bude volit missák Sněmovny a bude se diskutovat, který poslanec by potřeboval shodit, a kdo musí změnit holiče, až bude veřejný prostor plný fotek nahých mužů, s lechtivými slogany, inzerujících vše od tiskáren po politické strany, a až budou muži brát z každé koruny vydělané ženou 78 haléřů, pak bude možná na místě se začít bavit o ženách u moci. Do té doby ne. A bez toho, aby byl člověk u moci, se totalita zavádí skutečně těžko.

Reading Like a Tomboy: Looking for Myself in Literature

This is what I want to explore with my “Write like a Girl” students — I want them to interrogate the experience of being themselves, and write about their triumphs, their struggles, their fears, their curiosity. Let them learn sooner, rather than twenty years of hard road later, that spunky and serious and girly and tough and silly and brainy and fearful and angry can coexist in one wonderful person, no matter how they dress or who they’re attracted to or how they wear their damn bangs.

Biohackers Are Implanting LED Lights Under Their Skin … nie, nie, nie [varovanie: nepríjemné grafické obrázky]

posledný dych Thomasa Edisona

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.