Nový začiatok

Život je ako jazda na bicykli. Ak chcete udržať rovnováhu, musíte sa hýbať. (Albert Einstein)

Pekne po poriadku. Po štyroch rokoch v (pri) New Yorku sme si povedali, že stačilo a začali sme plánovať návrat na starý kontinent. Nepôjde to celkom zo dňa na deň, takže ešte sa pár mesiacov budeme hlásiť odtiaľto, ale niekedy na budúci rok nás čaká veľké sťahovanie. S tým súvisí aj niekoľko ďalších zmien a istým spôsobom začíname nový život, tak som si povedala, že to je aj vhodný čas na prekopanie blogu (na ktoré som sa aj tak chystala) a týmto vás oficiálne vítam na svojej “novej” stránke.

Nejakú chvíľu potrvá, kým sa mi podarí všetko nastaviť tak, ako by som rada, tak poprosím o trpezlivosť. Pokiaľ by ste sa zatiaľ chceli vrátiť na niečo, čo ste u mňa kedysi čítali, môžete tak spraviť tu.

A ten nový život? Nuž jednak tým, že sa chystáme preč, tak sa zmenili moje študjné plány. Namiesto PhD si z USA donesiem Masters v aplikovanej matematike a tento semester už nebudem študovať, ale učiť. A druhak, nový život začíname aj doslovne. Povedali sme si, že si odtiaľto odnesieme ešte jedného Američana, ktorý je momentálne veľký asi ako čučoriedka.

Toľko stručne o našich novinkách. Podrobnosti budú postupne…

8 comments to Nový začiatok

 • Martin

  Gratulujem k 2.mu američanovi ! 🙂

 • Kacka

  Jej Ivka, moc gratulujeme k novej cucoriedke. Mam dojem, ze o 10 rokov bude mat SEZAMKo kopu ucastnikov, ktorych rodicia kedysi sefovali Sezam. Teda momentalne viem o siestich nadejnych riesiteloch, aj ked niektori este netusia, ci budu riesitel, alebo riesitelka.

 • Helena Bieliková

  Ahoj Ivetka.Dostala som sa aj k Tvojej adrese,tak skúšam,či si moj mail prečítaš.Ak áno,ozvi sa.Dočítala som sa,že čakáte bábätko a že rozmýšľate prísť naspät domov.Určite bude mať babka radosť.Ak to pôjde,ešte sa ozvem.

  • Iva

   Zdravim,

   vidim ze spravy sa siria rychlo 🙂
   hej, cakame babatko a budeme sa stahovat niekedy na buduci rok, ale este nevieme presne kam (zatial je v ponuke cela Europa…)

   dufam, ze aj u Vas sa dari dobre

 • Helena Bieliková

  Ahoj Ivka,dnes som bola aj s Jožkom v Martine u babky.Chcela,aby som prišla,že jej pomôžem kúpiť nejaký kostým.Idú s ocom do Prahy Hanke na 5O.-ku a tak chcela mať čosi nové.Bohužiaľ nič sme nekúpili,pretože sa nám nič nepáčilo.Neviem ako to vyrieši alebo či ešte pôjde sama.Ako ju poznám,to asi ťažko.Srdečne Vás pozdravuje a bozkáva teta Hela.

 • Helena Bieliková

  Neviem Ivka,či moje správy si dostala.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.