39 týždňov

Pre nedočkavých hneď stručne na úvod – stále sme tu dva v jednom.

Od minulého týždňa žiadne veľké zmeny, akurát bábo sa natočilo chrbtom dopredu (čo je pozitívna správa), ale jednu (asi) pätu má presne pod mojimi pravými rebrami, čo pre mňa až také pozitívne nie je, lebo veľakrát denne nadskočím od bolesti, keď ma kopne.

Celkovo tak akosi “spomaľujem”. Spím koľko sa dá – skoro každý deň aj cez obed keď si ide Kika ľahnúť. Mišo sa mi smeje, ale ja len odpovedám, že výroba nového človeka je tiež práca a nepretržité nosenie batohu na bruchu je trochu únavné (na to on hovorí, že predsa športovci, ktorí dlhodobo trénujú s určitou záťažou, si na ňu po čase zvyknú, ale ja som sa ešte do tohto bodu zjavne nedostala…). Pozitívne je, že teraz sa už až toľko nebudím a keď aj hej, tak nemám veľký problém zase zaspať, takže všetok ten spánok je naozaj “produktívny” v zmysle, že sa budím odpočinutá.

Chodíme sa s Kikou každý deň venčiť (teda pokiaľ dovolí počasie – mali sme zopár takých upršaných dní, že sme ani nos nevystrčili). Dnes si na prechádzke všimla vlastný tieň a snažila sa chytiť svoj tieňový vrkôčik, len akosi jej stále utekal. Stálo by to za video, ale nemali sme so sebou foťák. Vtipné bolo ešte ako na okoloidúceho čierneho pudla povedala “black sheep” a ja som dúfala, že majiteľ buď nepočul alebo nerozumel…

Spravili sa mi nové strie – aj keď teda takmer všetky sú pokračovaním tých, čo som už mala. Brucho si natieram každý deň aspoň raz a tentokrát som veľmi spokojná nielen s konzistenciou ale aj s vôňou krému (tie, ktoré som mala pred dvoma rokmi s Kikou mi veľmi nevoňali), ale zjavne na tvorbu nových jaziev to vplyv nemá.

Ale jazvy-nejazvy, nemôžem si pomôcť, ale takáto bruchatá sa sama sebe veľmi páčim. 🙂 Na rozdiel od kúpeľne v predchádzajúcom byte, kde som si v zrkadle mohla obzerať tak akurát tvár, tu sa vidím od hlavy tak do pol stehien. A keďže tehotné ženské telo je podľa mňa naozaj pekné, tak si nenechám ujsť príležitosť vždy, keď idem okolo. (Dobiedzala som do svojho drahého dovtedy, kým mi nenafotil aspoň zopár takýchto bruchatých obrázkov… a to ešte nevie, že pokiaľ sa bábo nedostaví do víkendu, tak si dáme ešte jedno kolo, podľa možnosti za svetla…)

2 comments

    1. Vdaka. 😉
      Aj mne sa ta posledna velmi paci – preto som ju tam dala, aj ked s temou az tak uplne nesuvisi 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.