Spálňa a detská izba – pred a in progress

Keď sme koncom leta maľovali, tak som sľubovala obrázky pred a po. Problém je, že ešte stále nie je po. Takže zatiaľ aspoň pred a in progress. Takto vyzerala detská izba, keď sme s ňou začínali:
Detská izba pred maľovaním

Skrinky nám ostali ešte po predchádzajúcich majiteľoch a zatiaľ si ich necháme. Keď drobci trochu vyrastú a príde čas na nejaké rošády, tak potom možno vymeníme.

Detská izba pred maľovaním

Modrá dlážka vyzerala divne, a okrem toho sme vedeli, že v detskej chceme mať koberec – ako tlmič hlukov a hlavne ako hraciu plochu, keďže sa tam veľa času trávi a bude tráviť na zemi.

Detská izba teraz

Nie som fanúšik záclon, ale niečo sa mi na okná pýtalo. Vyhrali to lienkové závesy (Danke veľmi pekne ďakujem za obšívanie.)

Detská izba teraz

Príde tam ešte jeden stôl, dve drevené rastúce stoličky, nejaké veselé obrázky na stenu, …

Detská izba teraz

Zvažovali sme plán niečo na steny namaľovať, ale nakoniec vyhrala lenivosť a stromy s vtáčikmi a motýlikmi sme nalepili. Na výstavku stačil špagát so štipcami.

Detská izba teraz

A toto už je naša spálňa pred maľovaním.

Spálňa pred maľovaním

Vstavanú skriňu sme tiež zdedili.

Spálňa pred maľovaním

Tu ešte tiež bude pár zmien – oranžovo/žlto/čierne obliečky a prehoz (patchworkový?) na posteľ; tam, kde je kôš na prádlo, poličková rohová skrinka s nejakým zariadením, čo vypúšťa hudbu; mne by sa páčil aj príjemný koberec – len pri posteli – ale mám taký dojem, že to mi doma neprejde…

Spálňa po maľovaní

A tu sú ešte púpavy, aby sme deťom nezávideli obrázky na stenách:

Spálňa po maľovaní

3 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.