Štvrtý trimester

alebo Kubko má tri mesiace.

A je stále veľmi spokojné dieťa. Rád sa pozerá na tváre a úplne sa rozžiari, keď sa nejaká zjaví v dohľade. Robia sa mu jamky na lícach, keď sa smeje – a to on často. Začína chytať veci do rúk – teda presnejšie, keď mu do nich niečo vložím, tak tým chvíľku mácha a potom pustí. Radšej spí na brušku ako na chrbte a veľmi rád si cmúľa prsty. Po skúsenostiach s Kikou tentokrát cumeľ ani nemáme.

Fľašky tiež žiadne, veselo sa napcháva u mňa a posledných pár dní obzvlášť intenzívne, takže asi má práve nejaké extra rastové obdobie. Dúfam, že sa mi mlieko čoskoro zase upraví, lebo keď sa teraz podvečer a večer napcháva takmer v kuse (dobre, zveličujem, ale každú hodinu určite), potom niekedy pred deviatou zaspí, tak ja mám potom okolo jednej nad ránom prsia úplne plné a čakám, kedy sa už zobudí. A neprestáva ma fascinovať, aký kus chlapa som za rok narástla…

Oči má stále modro-modré a ja dúfam, že už také ostanú a uisťujem sa, že keby mali zhnednúť, tak to by už určite začali.

Jaj, a skoro som zabudla (cha, ako keby sa dalo si to nevšinúť…), slintáááá – jeho indiánske meno je asi Vodovodný kohútik.

A ešte video. Viem, viem, už tretie v poradí na rovnakú tému. Ale toto je obzvlášť podarené:

4 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.