Pol roka

Najprv video:

Mišo hovorí, že vyzerá, akoby spod neho niekoho ukradli… tak ale čo sa za mladi naučíš…

Má dva spodné zuby a s nie veľkým nadšením môžem povedať, že fungujú. Našťastie sa zdá, že ho to hryzenie už prechádza (dúfam, že to týmto nezakríknem).

Tuhú stravu začal sám – včera sme zistili, že si poohrýzal kúsok knižky. Tak teraz čakáme, čo vyjde druhým koncom. A dáme mu aj niečo chutnejšie, aj keď mne sa do toho pravdupovediac veľmi nechce, lebo sa neteším na smradľavejšie plienky a neporiadok okolo kŕmenia. Tak ale vyzerá, že už je čas.

Čo sa mlieka týka, mení sa na nočného vtáka. Cez deň je akosi príliš zaneprázdnený, takže si cucne tu a tam, asi na zahnanie najväčšieho hladu, ale rýchlo sa krúti preč. Potom sa v noci budí každú hodinu-dve a pomaly, systematicky sa poriadne nakŕmi. Neviem, čo s tým. Už aj Kiku odháňam, keď ho cez deň kŕmim, lebo keď je poblíž, tak sa hneď otáča za ňou, ale nemá to celkom želaný efekt.

Kiku sleduje stále. Mám taký dojem, že akonáhle sa naučí aspoň trochu efektívne pohybovať (rolovanie je vcelku pomalé a ešte to nerobí priamo za účelom niekam docestovať), tak bude za ňou chodiť ako chvostík.

Radšej zaspáva sám. Ešte keď ho mám v nosiči, tak mi tam zaspí, keď príde jeho čas, ale doma, či už cez deň alebo večer, mi takmer nikdy nezaspí na rukách alebo pri kojení. Práve naopak, bude sa mrviť, až kým ho nepoložím (na brucho, ako inak) do postieľky, tam si vrazí palec do úst a je to.

Má rád pusinky na krk a akékoľvek natriasanie. A takmer stále má dobrú náladu.

3 comments

  1. No a mali sme vecernicek 🙂 Hanka si pozrela Kubina 2-krat a velmi sa jej pacil. Cim som jej oznamila, ze o chvilku sa s nim a Kikou aj stretne 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.