Tenisky, ktoré vydžali 8 rokov

Veľmi sa mi nepáčili, ale musela som si ich kúpiť, keď som chodila na basketbal v Cheyenne Wells. To bolo v ten rok, keď som bývala u Elliottovcov v Colorade a celý tím musel mať rovnaké tenisky. No a odvtedy nie a nie ich zodrať.

Nenosila som ich síce každý deň, ale užili si svoje – po výlete v Grand Canyone boli celé ružové od červeného prachu a až po dvoch praniach nadobudli pôvodnú farbu. Na výške som v nich chodila ma basket, behať a na aerobic a oni stále vyzerali veľmi zachovalo. Tu v štátoch tiež prežili ďalšie behanie a cvičenie v YMCA. Čo ich teda dostalo?

Kickbox. Asi v polovici januára sme sa vybrali na skúšobnú hodinu do KO fitka. A potom sme si kúpili ročné členské. Už mesiac tam chodíme zhruba trikrát do týždňa a moje nezodrateľné tenisky to vzdali. Dúfam, že to nebude znamenať, že si teraz budem musieť kupovať nové každý mesiac.

Odhliadnuc od trochu obitých hánkov (aj napriek rukaviciam), sa nám toto cvičenie páči. Ako hovoria tamojší inštruktori, je to “no-nonsense workout” – síce s hudbou, ale žiadne tančeky, len makačka. Jackie Chanov z nás síce ani po roku nevyrobia, ale na kondičku je to veľmi dobré.

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.