Koncert: Soňa Jány

Už tento pondelok, u nás na fakulte. Príďte si vypočuť.

Soňa chodila na to isté gymnázium, ako ja, boli sme spolu na niekoľkých matematických akciách. Potom študovala v Brne muzikálové herectvo, spieva šansóny a iné veci a ak ste ju nevideli na javisku, tak možno v telke v speváckej súťaži Elánu.

Na koncert sa veľmi teším. SonaJany2014_Zilina

2 comments

 1. Milá Iva,
  škoda, že som si skôr nemohol (až dodnes) prečítať Vašu “recenziu” na moju výstavu v Átriu ŽU, resp. že ste ma po Vašom zhliadnutí výstavy nekontaktovali. Márne som pátral, na základe akého popudu bola výstava predčasne ukončená. Teraz už viem. Každá výstava by mala byť o dialógu medzi tvorcom a divákom (nevyužili ste ho). Váš (feministický a pseudokritický) názor Vám neberiem, i keď si o ňom myslím svoje. Teší ma, že moje fotografie neostali bez odozvy (i keď z Vášho pohľadu negatívnej). A o tom každá tvorivá činnosť je.
  Vlado Bača
  V Žilina, 13. 2. 2016

  1. Dobry den, Vlado,

   Keby ste si moj clanok precitali do konca, tak by ste zistili, ze to nebolo z mojho popudu, preco bola vystava Vasich fotiek na FRI predcasne ukoncena. Skor ako som sa ja stihla vyjadrit (kedze som bola v case jej zahajenia v zahranici), vyjadrili sa ini ludia s podobnym nazorom ako je ten moj.

   Co sa tyka dialogu medzi tvorcom a divakom, ten by bol na mieste, keby ste vystavovali v galerii a ja by som sa tam prisla pozriet. Ale vy ste vystavovali na mojom pracovisku, predpokladam (a dufam), ze so suhlasom mojho zamestnavatela a preto som ja svoje namietky planovala riesit so svojim zamestnavatelom a nie s Vami.

   A co sa tyka “recenzie” a pseudokritiky, je to moj nazor a na ten mam pravo, aj ked si Vy o nom myslite svoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.